Yüksek Görünürlük, Doğru Mecra Seçimi, Uygun Fiyattan Satınalma – İYİ MEDYA

Televizyon Reklam çalışmaları, erişim oranı olarak diğer mecralardan günümüzde daha üstün olmakla birlikte, doğru planlandığı zaman uygun bütçelerle de iyi dönüşüm sağlamaktadır. Ulusal ve yerel tüm kanallarda, tv spot reklamları, bant reklamları, özel projeler, sponsorluk çalışmaları, ürün yerleştirme, medya planlama, satınalma, raporlama ve medya takip hizmetleri Ajansımız tarafından verilmektedir.

Medya Planlama,

Hedef kitlenizin doğru tespitlerle yapılması ve buna uygun tv kanallarının seçilmesi, planlama süresince hangi programlarda ne sıklıkta gireceği ile ilgili yapılan çalışmalardır. Medya planlama çalışmaları esnasında rakip analizlerinin doğru bir şekilde yapılması da önem arz etmektedir. Rakip faaliyetleri reklamın hemen her dalında göz önünde bulundurulması gereken bir unsurdur.

//www.iyimedya.com.tr/storage/2019/10/televizyon-radyo-reklam.png

//www.iyimedya.com.tr/storage/2019/10/televizyon-radyo-reklam.png


Yüksek Görünürlük, Doğru Mecra Seçimi, Uygun Fiyattan Satınalma – İYİ MEDYA

Medya Satın Alma,

Tanıtım için planlanan bütçenin en efektif şekilde planlanması ve kullanılacak tv kanalları ile yapılan etkili pazarlıklar sürecidir. Bu süreçte müşteriden yetki belgesi alınması bir gerekliliktir.

Prodüksiyon,

İzleyicilerin dikkatini çekecek etkili bir bant reklam veya kuşaklarda yer alacak olan reklam çalışmasının hazırlanması. Prodüksiyon çalışmaları ile ilgili örnekler ile ilgili bizlerle irtibat sağlayabilirsiniz.

Takip ve Raporlama,

Reklamların sağlıklı bir şekilde yayınlanması için kanallarla yapılan mutabakat işlemleri ve yayın bitiminde takip raporlarının sunulması çalışmalarıdır.

Televizyon reklam ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. (0212) 709 61 13


Müşterilerimizden

tr_TRTurkish